Náš příběh
logo

Náš příběh

Úvod » Náš příběh

Dne 12. 3. 2020 se náš svět otočil vzhůru uoɥɐɯɐ.

Že by šlo zrovna o stav beztíže, to úplně ne, ale jako příležitost udělat velká rozhodnutí a vydat se na nové cesty – geniální.

Vybaveni rouškami, štíty a lahvičkami dezinfekce jsme náš optimismus, vervu a energii vrhli do nových projektů. Jak se říká, není důvod/pozdě plakat nad rozlitým mlékem. A víte, co se říká o České republice? Že je to země mlékem a strdím oplývající.

A protože 1+1 jsou 2 (milovníci dvojkové soustavy prominou), návrat z mezinárodních vod do Česka byl pro nás jasnou a logickou volbou. Čekat, až něco pomine, to není náš styl. Proto jsme se zhluboka nadechli, podívali se na naši krásnou domovinu a začali s láskou tvořit.

Po jaru vždycky přijde léto. My jsme s naším Českým létem datumově nečekali ani na léto kalendářní, ani na to astronomické.
Prostě jsme naše nejlepší služby, 25 let zkušeností a týmové nadšení vrhli do projektu BPR Česko.
Je to náš návrat ke kořenům, návrat do Česka. I proto jsme jako symbol projektu zvolili náš národní strom – lípu.

Naše nabídka je široká a různorodá, stejně jako u Lípy ale košatá koruna vždy vyrůstá z pevného kmene a silných kořenů.

A že se máme o co opřít!

Vždyť my jsme BPR, 360° agentura a také cestovní kancelář, která hýčká své klienty už 25 let.

 

Čtvrtstoletí na trhu

Možná jste o nás už slyšeli ještě před projektem BPR Česko, možná ještě ne. Možná jste se stali, ať už vědomě či nevědomě, součástí nějakého z více než 3500 realizovaných projektů. A možná teď máte možnost si příběh BPR, full servis agentury ze samého severu Čech, přečíst úplně poprvé. Ať už budete patřit do jakékoliv skupiny, nyní můžete nahlédnout do kuchyně skromné, ale progresivní agentury z pod Ještědu.

Agenturu BPR tvoří několik specializovaných divizí zaměřených na marketing, eventy, kreativu a travel. Kanceláře BPR najdete v Liberci, Praze i Bratislavě, naše působnost však sahá do všech koutů světa. Zastupujeme velké mezinárodní korporace a leadery trhu IT, farmacie, pojišťovnictví či automotive. Pro řadu z nich pracujeme déle než 20 let, příkladem je společnost HP Inc. V BPR taktéž spolupracuje se zvučnými jmény, jakými jsou například jediná česká Miss World Taťána Gregor Brzobohatá, hokejová legenda Patrik Eliáš či nejúspěšnější český akrobatický pilot Martin Šonka.

Jsme nadšení, že mnozí z našich obchodních partnerů a dodavatelů se v rámci projektu BPR Česko stali zároveň našimi producenty, dodavateli či rovnou hlavními hvězdami jednotlivých exkluzivních služeb.

Pokud chcete vědět více, vidět naši práci, projekty a poznat celý tým – vše potřebné najdete na našem webu bpr.cz.

© BPR, 2020

IMG_4495 (1) (jpg)