Význam slova glamping

Úvod » O glampingu » Co je to glamping?

Pojedeme glampovat! Cože pojedeme? 

Termín glamping vychází ze spojení anglických slov „glamorous“ a „camping“, což společně tvoří spojení „úžasné kempování“. Glamping je moderní trend, který nabízí milovníkům stanování luxus a komfort, na který jsou zvyklí.

Zapomeňte tedy na nízké nepohodlné stany, do kterých i po menší bouřce zatéká. Glamping Vám nabízí pohodlí, relax, digitální detox v přímém spojení s krásami přírody. A především - nyní máte možnost zažít ho na vlastní kůži i v naší krásné české krajině. Tak přijeďte do našeho milion stars hotelu okusit něco nového!
 

IMG_9245_Facetune_30-08-2020-14-02-25(3) (jpg)

Rady, co dělat na glampu

Vypněte – to by mělo být hlavním cílem. A nemyslíme tím jenom vaše mobilní telefony. To sice pomůže, ale jde především o vás. Je jedno, jestli pobyt strávíte ve stanu, tiny housu, tree housu, maringotce, nebo na obydleném posedu. Každý glamping by měl být umístěn v tichém a klidném koutu světa. Projděte si ho a užijte si volnost a krásu místní přírody. Ne nadarmo se říká, že všude dobře, ale doma nejlíp. Čechy jsou krásné a glampingová místa vám mohou pomoci objevit místní krásy, o kterých jste včera možná ještě neměli ani tušení.

Téměř vždy se v přilehlém okolí daného zařízení nachází další zajímavosti a pamětihodnosti, které se vyplatí navštívit. Posnídejte v trávě, projděte se. Večer se zachumlejte do peřin a začtěte se do oblíbené knihy. Nebo si udělejte pohodlí venku a načněte oblíbené víno, případně něco jiného, co vám přijde k chuti. Pak se zasněte. A z hlubokého kvalitního spánku se probuďte znovu do krásné české krajiny.


Zamilujete si to, uvidíte.